
Soha nem felejtem el az első gépemet, melyet olyan 2017 nyarán fogtam először a kezembe. Akkor kezdődött minden azzal a kis Canon 1200D modellel, mely nagyon sokáig hű társam volt, és beveztett a fotózás világába, csínjába-bínjába. Azóta rengeteget tanultam, fejlődtem, bővítettem a repertoárom, számos objektível, felszereléssel és újabb gépekkel. 2022-ben elvégeztem egy fótózási felnőttképzést és számos workshoppal és kurzussal igyekszem fejleszteni csiszolgatni a megszerzett tudást és tapasztalatot.
A legerősebb motiváció a munkámban, hogy elkapjam azt a pillanatot, amikor minden tökéletes egységet alkot.